user_mobilelogo

engeland vlag

argentinie vlag

nederland vlag

duitsland vlag

Busreis Dordogne De Lot

Wie wil nu niet eens ervaren hoe het is om als 'God in Frankrijk' te leven? Ontdek het echte Frankrijk en ga mee naar de Dordognevallei. Schilderachtige dorpjes en adembenemende landschappen staan op het programma. Onze standplaats is het middeleeuwse Rocamadour, een tegen de rotsen aan gebouwd, bedevaartsoord in het departement de Lot. De basiliek Saint Sauveur en de tombe van St. Amadour staan op de werelderfgoedlijst van UNESCO.

€ 639.00

lees verder

Frankrijk Lot Rocamadour
Busreis Dordogne De Lot

Beau Site

Hotel Beau Site heeft een uitzonderlijke ligging en een prachtig panoramisch zicht op de begroeide Alzouvallei. Het hotel heeft een restaurant met heerlijke streekspecialiteiten en een terras met prachtige lindebomen waar je van het eten kan genieten. Breng ook eens een bezoekje aan grotten van Merveilles en laat je verbazen door de 20.000 jaar oude grottekeningen. Het bergdorpje Rocamadour kan natuurlijk ook niet ontbreken. Klim naar het hoogste puntje van het dorp en bekijk de prachtige Dordogne. Kortom: een accommodatie wat een prima uitvalsbasis is om de omgeving te ontdekken, of lekker te ontspannen. Daar is vakantie tenslotte voor, toch?

€ 373.00

lees verder

Frankrijk Lot Rocamadour
Beau Site